Niania 2: Klątwa Czerwonego Kapturka (30)

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wkrótce minie rok odkąd niania pracuje u Skalskiego. Małgosia i Adam szukają dla niej prezentu. Frania sądzi, że z tej okazji dostanie upominek od Maksa, jednak on nie pamięta o rocznicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj (Agnieszka Dygant) po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego (Tomasz Kot). Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Za kilka dni minie rok od podjęcia przez nianię pracy u Skalskiego. Małgosia i Adam szukają dla niej prezentu. Frania jest przekonana, że z tej okazji dostanie upominek także od Maksa, jednak mężczyzna nie pamięta o wydarzeniu i w uroczystym dniu wybiera się do Krakowa po odbiór nagrody. W międzyczasie niania podejmuje się opieki nad żeńskim zastępem zuchów z klasy Zuzi, zwanym Czerwonymi Kapturkami. Zabiera dziewczynki do Domu Pogodnej Starości, gdzie każda ma opiekować się jedną z babć. Dwie kolejno wybrane przez Zuzię staruszki umierają. Zrozpaczona dziewczynka chce z tego powodu wystąpić z zastępu. Dopiero przyjaźń z panią Apolonią (Maria Gładkowska) odwodzi ją od tego pomysłu. Nadchodzi dzień rocznicy. Frania jest obrażona na Maksa, że zlekceważył tak ważny dla nich dzień. Konrad uświadamia pracodawcy, jak duży popełnił błąd. Podczas telewizyjnej transmisji z wręczenia nagród Skalski dziękuje Frani. Towarzysząca mu Karolina mdleje na scenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...