Agenci NCIS: Los Angeles (16)

(NCIS: Los Angeles: Chinatown)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono pod mostem ciało podporucznika marynarki wojennej. Wersja o samobójstwie musi zostać zrewidowana, kiedy okazuje się, że jego narzeczona ma związki z chińską mafią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Śledczy zajmują się wyjaśnianiem okoliczności śmierci podporucznika marynarki wojennej Calvina Lee. Ciało komandora znaleziono pod mostem. Wersja o samobójstwie musi zostać zrewidowana, kiedy na jaw wychodzą nowe informacje. Okazuje się, że jego narzeczona ma związki z chińską mafią, a sekretny kochanek został znaleziony z poderżniętym gardłem.

Występują

Twórcy

Ładuję...