Przepis na życie | sezon 5 odc. 9

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Andrzej spędzili ze sobą noc. Starają się zachować to w tajemnicy, ale prawda wkrótce wychodzi na jaw. Tadeusz wpada w oko Elce. Beatka otrzymuje od ministra kolejne dowody sympatii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska), wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę. W życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się niespodziewany gość. Pola (Edyta Olszówka) jest w ciąży. Jej ukochany, Tadeusz (Bartłomiej Świderski), wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie.

W tym odcinku

Anka i Andrzej spędzili ze sobą noc. Starają się zachować to w tajemnicy, jednak prawda wkrótce wychodzi na jaw. Andrzeja czeka nieprzyjemna konfrontacja z Jerzym. Zdrada ukochanej to potężny cios dla mężczyzny. Nie wiadomo, czy będzie umiał jej to wybaczyć. Tymczasem Tadeusz wpada w oko Elce, co wywołuje zazdrość Poli. Mania dostaje od Zuzy tajemniczą przesyłkę z prośbą o dostarczenie jej Ance. Beatka otrzymuje od ministra kolejne dowody sympatii.

Występują

Ładuję...