Agenci NCIS: Los Angeles (11)

(NCIS: Los Angeles: Breach)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Właściciel wyrzuca z lokalu dwóch mężczyzn. Po chwili jeden z nich wjeżdża do klubu samochodem zabijając oficera Renneya. Agenci muszą ustalić, czy naprawdę zginął on tylko przez przypadek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

W klubie ze striptizem dwóch mężczyzn agresywnie zaczepia tancerkę Katyę. Właściciel baru wyrzuca ich z lokalu. Chwilę później jeden z nich pijany wjeżdża samochodem w klub, zabijając podoficera Mostela Renneya. Prowadzący śledztwo agenci próbują ustalić, czy jego śmierć była zwykłym wypadkiem, czy zaplanowanym przestępstwem. Odkrywają ważne fakty z przeszłości Sama. Tymczasem Hetty bada, w jaki sposób agenci radzą sobie z presją wywołaną obowiązkami zawodowymi.

Występują

Twórcy

Ładuję...