Komisarz Alex 3: Zabójcza namiętność (27)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwa proces Modliszki oskarżonej o współudział w zabójstwie męża. Wkrótce Modliszka zostaje odbita z konwoju przez zamaskowanego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Jest on następcą Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski), który został zastrzelony podczas jednej z akcji z rąk seryjnego zabójcy. W codziennej służbie Orliczowi pomagają podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Trwa proces łódzkiej Modliszki, Darii Wolańskiej, która jest oskarżana o współudział w zabójstwie męża. Na sali sądowej podczas odczytywania wyroku obecny jest Bromski, który doprowadził do zatrzymania i skazania kobiety. Przed opuszczeniem budynku zabójczyni grozi komisarzowi. Niedługo później konwój, którym transportowana jest Wolańska zostaje napadnięty. Zamaskowany mężczyzna terroryzuje strażników i odbija więźniarkę. Bromski rozpoczyna poszukiwania. W gronie osób podejrzewanych o atak na policjantów są dziennikarz i pracownik aresztu, których Modliszka rozkochała w sobie. Wkrótce komisarzowi zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Występują

Twórcy

Ładuję...