Agenci NCIS: Los Angeles (7)

(NCIS: Los Angeles: Pushback)

serial sensacyjny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Grupa NCIS wyjaśnia okoliczności śmierci Rosjanki. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw informacje o zdarzeniu, które miało miejsce pół roku wcześniej, gdy został zraniony Callen.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Grupa NCIS bada okoliczności śmierci Rosjanki. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw informacje o zdarzeniu, które miało miejsce sześć miesięcy wcześniej. Wówczas Callen został poważnie zraniony podczas pełnienia obowiązków. Agenci znajdują dowody, które doprowadzą ich do odpowiedzi na pytanie, kto i dlaczego chciał zabić Callena.

Występują

Twórcy

Ładuję...