Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7)

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowakowie proszą Jacka, aby zamiast nich poszedł do Teatru Wielkiego. Po spektaklu Jacek z Moniką idą do restauracji, gdzie spotykają Sandrę. Urażona Monika wychodzi z lokalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Nowakowie proszą Jacka, aby zamiast nich poszedł do Teatru Wielkiego na premierę "Córki źle strzeżonej". Chłopak proponuje Monice, aby mu towarzyszyła. Po spektaklu oboje idą do restauracji, gdzie natykają się na Sandrę, byłą dziewczynę Jacka, bardzo swobodną w zachowaniu. Kiedy dosiada się do ich stolika, urażona Monika opuszcza restaurację. Nazajutrz Jacek próbuje odzyskać względy nauczycielki.

Występują

Twórcy

Ładuję...