Agenci NCIS: Los Angeles (6)

(NCIS: Los Angeles: Keepin' It Real)

serial sensacyjny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas zabawy na dachu budynku ginie młody, zamożny mężczyzna. Śledczy ustalają, że był to żołnierz piechoty morskiej, który otrzymał zadanie wtopienia się w środowisko bogaczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Zabawa na dachu budynku w Los Angeles kończy się tragicznie. Ginie pewien młody, zamożny mężczyzna. Śledczy ustalają, że był to żołnierz piechoty morskiej, który otrzymał zadanie wtopienia się w bogate środowisko. Agenci nie wiedzą jednak, kto zlecił wojskowemu tę misję. Oprócz odkrycia tajnych wytycznych, które otrzymał zmarły, muszą również ustalić motyw, którym kierował się jego morderca.

Występują

Twórcy

Ładuję...