Teleman

Malanowski i partnerzy: Droga tajemnica (210)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klientka biura została porzucona przez narzeczonego w momencie, kiedy poinformowała go o ciąży. Dlaczego? Detektywi znajdują go w klasztorze. Twierdzi, że jest od dawna bezpłodny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Klientka Malanowskiego chce się dowiedzieć, dlaczego została porzucona przez narzeczonego w momencie, kiedy poinformowała go, że jest w ciąży. Detektywi znajdują mężczyznę w klasztorze. Narzeczony klientki utrzymuje, że jest od dawna bezpłodny i to nie on jest ojcem dziecka. Na dowód pokazuje wyniki ostatnich badań, które potwierdzają, że mówi on prawdę. Kobieta stanowczo jednak utrzymuje, że był on jej jedynym mężczyzną...

Występują

Zobacz także

Ładuję...