Kuchenne rewolucje (1/14)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restaurację Kapitan Nemo prowadzą dwie siostry. Tłumaczą nazwę lokalu i jego wystrój swoją miłością do morza. Poprosiły o pomoc Magdę Gessler, gdyż brak klientów zagraża ich biznesowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Restaurację Kapitan Nemo prowadzą dwie siostry. Właścicielki tłumaczą nazwę lokalu i jego wystrój swoją miłością do morza. Poprosiły o pomoc Magdę Gessler, gdyż brak klientów zagraża ich biznesowi. Obie mają różne pomysły na prowadzenie restauracji, co nie ułatwia im pracy. Prowadząca na cztery dni przejmuje stery, by ocenić błędy, które doprowadziły do kryzysu. Potem wprowadza zmiany.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...