Perfekcyjna pani domu (9/13)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

23-letni Arkadiusz z Gdyni mieszka z matką, która wyręcza go w większości domowych czynności. 24-letni Kamil z Warszawy od dwóch miesięcy mieszka ze swoją dziewczyną i wcale jej nie pomaga.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej.

Nauka utrzymywania porządku w mieszkaniu czeka tym razem dwóch mężczyzn. 23-letni Arkadiusz z Gdyni mieszka z matką, która wyręcza go w większości domowych czynności. Sprząta za niego, gotuje, a nawet wprowadza zmiany w pokoju pod jego nieobecność. Syn nie umie zrobić nic. 24-letni Kamil z Warszawy od dwóch miesięcy mieszka ze swoją dziewczyną Martyną. Porzucił studia farmaceutyczne, by poświęcić się swoje pasji - śpiewaniu. Jego ukochana jest już zmęczona tym, że w domu sama musi wszystkim się zajmować.

Twórcy

Ładuję...