Teleman

Przepis na życie 4 (8)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W galerii Jerzy i Anka pomagają Mańce wybrać strój na egzamin maturalny. Beata wciąż podejrzewa Andrzeja o romans. Lekarz próbuje naprawić stosunki z żoną i rezerwuje stolik w Przepisie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Ich związek, wystawiony na próbę przez byłą żonę Jerzego i zakochanego w Ance Duchampa, po raz kolejny musi stawić czoło przeciwnościom. Mężczyzna ulega bowiem poważnemu wypadkowi. Tymczasem córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska) wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę.

W tym odcinku

W galerii handlowej Jerzy i Anka wspólnie pomagają Mańce wybrać odpowiedni strój na egzamin maturalny. Matka z córką znikają w przymierzalni. W tym czasie w sklepie zjawia się Dorota. Zachęca Jerzego do podjęcia terapii. Mężczyzna nie potrafi jednak przypomnieć sobie, kim jest ta kobieta. Beata wciąż podejrzewa Andrzeja o romans. Lekarz próbuje naprawić sytuację. Kobieta jest miło zaskoczona faktem, że mąż zarezerwował dla nich stolik w Przepisie. Mania zachęca Ankę do wyjazdu na kurs do Toskanii.

Występują

Ładuję...