Perfekcyjna pani domu (8/13)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bohaterki odcinka, 25-letnia Ola i 28-letnia Marta, są matkami oraz gospodyniami. Nie potrafią prowadzić domu, przez co najbliżsi otwarcie je krytykują.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej.

Bohaterki odcinka, 25-letnia Ola i 28-letnia Marta, są matkami oraz gospodyniami. Nie potrafią prowadzić domu, przez co najbliżsi otwarcie je krytykują. Ola przyznaje się do lenistwa i odkładania wszystkiego na później. Ma dużo przyjaciółek, które gdy wpadają w odwiedziny, same myją sobie kubki do herbaty. Dla Marty wielką pomocą w domu okazał się mąż, który zajął się dziećmi. Teraz jednak wyjechał do pracy i przerażona małżonka musi radzić sobie sama. Dodatkowo okazało się, że jej młodsze dziecko wymaga rehabilitacji. Marta nie wie, jak zorganizować pracę w domu.

Twórcy

Ładuję...