Malanowski i partnerzy: Kupiona śmierć (171)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi poszukują wynajętego zabójcy, który ma zabić biznesmena. Mężczyzna w nocnym klubie dla żartu ogłosił, że zapłaci osobie, która go zabije. Ktoś potraktował żart poważnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Detektywi poszukują wynajętego zabójcy, który ma zamiar zabić zamożnego biznesmena. Mężczyzna bawił się poprzedniej nocy w nocnym klubie, gdzie dla żartu ogłosił, że zapłaci duże pieniądze osobie, która go zabije. Wszystko wskazuje na to, że jeden z gości lokalu potraktował żart poważnie. Mężczyzna twierdzi, że na drugi dzień ktoś strzelał do niego pod jego domem. Tomek i Magda docierają do nocnego klubu i spotykają tam domniemanego kilera. Ten jednak strzela do Tomka i ucieka...

Występują

Zobacz także

Ładuję...