Idealna niania (1)

reality show Polska 2012  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Anika i Rafał to rodzice 3-letniego Olafa i 10-miesięcznej Neli. Rafał pracuje dużo, a jego żona zamierza wrócić na studia. Małżeństwo chce zatrudnić nianię. Organizuje casting.

Oglądaj w telewizji

Czw 11.09 19:00
Discovery Lifelogo
Pt 12.09 12:00
Discovery Lifelogo
Pt 12.09 18:15
Discovery Lifelogo
Pon 15.09 11:15
Discovery Lifelogo
Pon 15.09 17:30
Discovery Lifelogo
Wt 16.09 16:45
Discovery Lifelogo

Opis

Kulisy pracy osób opiekujących się dziećmi. Twórcy programu przedstawiają problemy wiążące się z poszukiwaniem odpowiedniej niani. Zwracają też uwagę na różne zagrożenia, jakie stwarza wprowadzenie obcej osoby do swojego domu i powierzenie jej tak odpowiedzialnego zadania, jakim jest troska o dziecko. Widzowie przyjrzą się różnym rodzinom i ich zmaganiom z trudnościami związanymi z zatrudnieniem idealnej opiekunki. Kamera będzie również śledzić pracę niań i pokaże, jak zajmują się one dziećmi. Dowiemy się również co o rodzicach i ich pociechach sądzą opiekunki.

Anik i Rafał to rodzice 3-letniego Olafa i 10-miesięcznej Neli. Rafał pracuje bardzo długo, a Anika postanowiła wrócić na studia. Małżeństwo chce zatrudnić nianię dla swoich dzieci. Postanowili zorganizować casting na nianię.

Zobacz także

Ładuję...