JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (24-ost.)

(JAG: Enemy Below)

serial sensacyjny USA 2001-2002  od 12 lat

W skrócie

Kabir Atef, poszukiwany przez wywiad USA terrorysta al Kaidy, werbuje do współpracy dowódcę rosyjskiego okrętu podwodnego. Planują uderzenie na amerykański lotniskowiec na Morzu Arabskim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah "Mac" MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Mac są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Kabir Atef, poszukiwany przez wywiad USA terrorysta al Kaidy, werbuje do współpracy dowódcę rosyjskiego okrętu podwodnego. Wspólnie planują uderzenie na jeden z amerykańskich lotniskowców na Morzu Arabskim. Do walki z szaleńcami rusza atomowy okręt podwodny "Watertown". Na jego pokładzie znajduje się oficer Wojskowego Biura Śledczego, komandor Turner.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...