Teleman

Gliniarz i prokurator | sezon 1 odc. 1

(Jake and the Fatman: Happy Days Are Here Again)

serial kryminalny USA 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prawnik Kyle Williams ubiega się o wybór na senatora. Ma jednak romans ze swoją współpracownicą i ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a zabija Libby...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Kyle Williams, powszechnie szanowany prawnik, ubiega się o stanowisko senatora. Jego kariera polityczna wisi na włosku, wychodzi bowiem na jaw, że ma romans ze swoją współpracownicą Libby. Kiedy próbuje zerwać kontakty z kochanką, ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zabija Libby, pozorując włamanie. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli, a Brant chce wrobić Williamsa w morderstwo. Kyle zwraca się o pomoc do dawnego przyjaciela, Jasona McCabe'a. Prokurator, wierząc w niewinność kolegi, zastawia pułapkę na Branta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...