Perfekcyjna pani domu (6/13)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

30-letni Adam opiekuje się dziećmi i pracuje zawodowo. Przyzwyczaił żonę, że to on wykonuje większość obowiązków. Natłok zajęć sprawia, że efekty jego prac domowych nie są najlepsze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej.

Trzydziestoletni Adam z Rokietnicy chce być idealnym ojcem i mężem. Opiekuje się dziećmi i pracuje zawodowo. Przyzwyczaił żonę do tego, że to on wykonuje większość obowiązków. Natłok zajęć i brak sił sprawia, że efekty jego prac domowych nie są najlepsze. Jego rywalka w odcinku, 26-letnia Paulina z Gdańska, ma męża, dziecko, a dom dzieli z teściami. Zawsze wynajduje sobie zajęcia lepsze od sprzątania. Jest matką, pracuje, studiuje i prowadzi życie towarzyskie. Małgorzata Rozenek pomoże Adamowi i Paulinie wprowadzić zmiany w ich mieszkaniach.

Twórcy

Ładuję...