Doręczyciel: Kinderbal (10/14)

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Firma cukiernicza, aby uniknąć ewentualnych patentowych roszczeń Janka, chce wypłacić mu 6 tys. zł. W rozmowie z Jankiem Diana omyłkowo wysnuwa wniosek, że Zbyk i Helena będą mieli dziecko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Firma cukiernicza chcąc uniknąć ewentualnych roszczeń Janka w sprawie patentu chce wypłacić mu 6 tys. złotych. Rozmawiając z Kaniewskim Diana omyłkowo wysnuwa wniosek, że Zbyk i Helena będą mieli dziecko. Krzyś chce zaprosić Janka na swoje urodziny. Mówi kolegom, że mężczyzna jest jego ojcem. Helena sądzi, że przez robienie awantur Zbyk stara się na nowo zdobyć jej uczucia. Kaniewskiego odwiedzają ciotka Basia i jej syn Izydor. Chłopak ma zamiar zdawać na UW, więc ciotka proponuje Jankowi zamianę mieszkań: ona i Izydor zamieszkaliby w Warszawie, a Janek w Augustowie. Justi odkrywa, że Kaniewski nie ma pieniędzy i zrywa zaręczyny. Janek oddaje pierścionek Zydze, by ten ofiarował go Ali.

Występują

Twórcy

Ładuję...