JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (14)

(JAG: Odd Man Out)

serial sensacyjny USA 2001-2002  od 12 lat

W skrócie

Podczas ćwiczeń piechoty morskiej ginie młody kapral.Przyczyną jego śmierci było pobicie. Testy DNA potwierdzają, że Harm i Siergiej są braćmi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah "Mac" MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Mac są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Młody kapral ginie podczas ćwiczeń piechoty morskiej. Okazuje się, że przyczyną jego śmierci było pobicie. Sanitariusz z jego oddziału zostaje oskarżony o zabójstwo z premedytacją. Sprawę badają prawnicy z Wojskowego Biura Śledczego. Mac jest w tej sprawie oskarżycielem a Harm obrońcą. Sąd uniewinnia oskarżonego, co wyraźnie nie podoba się Harmowi, który był przekonany o winie swojego klienta. Tymczasem esty DNA potwierdzają, że Harm i Siergiej są braćmi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...