Rodzinka.pl: Komunikacja, głupcze (67)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba tłumaczy Ludwikowi, czym jest marketing. Natalia podejmuje batalię o normalne rozmowy przy stole. Kacper chce się dowiedzieć, czy to prawda, że dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kuba robi wykład Ludwikowi na temat tego, czym jest marketing i jakie są jego zasady. Natalia podejmuje nierówną batalię o normalne rozmowy przy stole. Kacper chce się dowiedzieć, czy to prawda, że dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków. Tymczasem Natalia zamartwia się późnymi powrotami Tomka do domu. Boi się, że chłopakowi może stać się coś złego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...