Kuchenne rewolucje (11/14)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właścicielem zielonogórskiej restauracji Namaste India jest polsko-hinduskie małżeństwo. Lokal mieści się przy deptaku, ale nie ma klientów. Sytuację będzie musiała uzdrowić Magda Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Właścicielem zielonogórskiej restauracji Namaste India jest polsko-hinduskie małżeństwo Monika i Anu. Lokal mieści się przy deptaku, jednak nie przyciąga klientów. W restauracji nie ma klimatu Indii. Jest pusto, cicho, duszno, a do tego drogo. Monika wierzy, że jedyną osobą, która może jej pomóc jest Magda Gessler. Znana restauratorka nie tylko będzie musiała uzdrowić sytuację lokalu, ale też relacje między małżonkami.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...