Komisarz Alex 2: Niebezpieczny pościg (18)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przewożący pieniądze konwój zostaje zaatakowany przez bandytów. Policja rozpoczyna poszukiwania. Bromski wpada w pułapkę. Z pomocą rusza mu Alex.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Przewożący pieniądze konwój zostaje zaatakowany przez bandytów. Wywiązuje się strzelanina, w której życie tracą jeden z napastników i konwojent. Drugiemu przestępcy udaje się uciec z pieniędzmi. Policja rozpoczyna poszukiwania i próbuje ustalić tożsamość zbiegłego mężczyzny. Okazuje się, że jest nim były funkcjonariusz i kolega z dzieciństwa Bromskiego, którego komisarz kiedyś postrzelił. Marek i jego współpracownicy biorą udział w pościgu. Wkrótce Bromski wpada w pułapkę gotowego na wszystko ściganego i zostaje wzięty na zakładnika. Z pomocą rusza mu Alex.

Występują

Twórcy

Ładuję...