Doręczyciel: Reklama (6/14)

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Pani Hania sprząta w domu Janusza. Nawiązuje się między nimi nić sympatii. Rafała nachodzą gangsterzy. Z opresji ratuje go Karolina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Janek rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Pani Hania sprząta w domu Janusza. Między obojgiem nawiązuje się nić sympatii. Rafała nachodzą gangsterzy. Z opresji ratuje go Karolina, która jest mistrzynią Polski w strzelaniu z broni sportowej. Boogie musi szybko wymyślić hasło związane ze świąteczną promocją w supermarkecie. Jego nowy asystent przypadkowo wpada na doskonały pomysł. Wkrótce Kaniewski poznaje Justi. Dziewczyna uwodzi go licząc, że to ułatwi jej zrobienie kariery. Podczas rozmowy z klientem Janek orientuje się, że hasło, które wymyślił, ma wymowę niezgodną z jego systemem wartości. Gdy mówi o całej sprawie Boogiemu, zostaje zwolniony. Tuż potem Justi zrywa z nim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...