Doręczyciel: Boogie (5/14)

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek zostaje potrącony przez samochód. Kierowca, niejaki Boogie, odwozi go do szpitala. Kloszard, świadek zdarzenia, przywłaszcza sobie ważną przesyłkę. Boogie obiecuje naprawę roweru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Jadący z przesyłką Janek zostaje potrącony przez samochód. Kierowca, niejaki Boogie, odwozi go do szpitala. Kloszard - świadek zdarzenia - przywłaszcza sobie ważną paczkę. Kaniewski po badaniach wraca do domu. Boogie obiecuje, że naprawi jego rower. W zamian prosi, by kurier nie powiadamiał policji. Janek boi się zwolnienia z pracy i zwraca się o pomoc do Diany. Wkrótce potyka się i spada ze schodów. Tym razem badania wykazują poważne obrażenia wewnętrzne. Okazuje się jednak, że pomylono go z innym pacjentem o tym samym nazwisku. Rafał ma dług u mafiosów. Ci zaczynają go prześladować. Kmiecik wyrzuca Janka z pracy. Boogie, który jest copywriterem, proponuje mu stanowisko asystenta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...