Niania 4: Randka w ciemno (4)

serial komediowy Polska 2007  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Frania od lat prowadzi internetowy dialog z Witusiem, który wreszcie zaprasza ją na spotkanie. Frania jednak ubarwiła swoją postać; pisała, że występuje w talk-show i jest kosmonautką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Frania od lat prowadzi internetową korespondencję z Witusiem. Wreszcie mężczyzna zaprasza ją na spotkanie, na którym pierwszy raz się zobaczą. Umawiają się w restauracji, jednak niania wcale nie cieszy się z randki. Przyznaje bowiem Maksowi, że trochę ubarwiła swoją postać. Witusiowi pisała, że jest mistrzynią olimpijską, występuje w popularnym talk-show i na dodatek jest pierwszą polską kosmonautką. Maks ukrywa swoją zazdrość o nowego znajomego Frani i postanawia odwieźć ją na spotkanie. Tymczasem do Skalskich przychodzi skąpo ubrana Karolina, która liczy, że między nią a Maksem wreszcie do czegoś dojdzie. Frania całuje obcego mężczyznę, myląc go z Witusiem. On niestety to widzi. Po powrocie do domu Skalski i niania zastają Karolinę i Kondzia w intymnej sytuacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...