Agenci NCIS: Los Angeles 4 (5)

(NCIS: Los Angeles: Out of the Past: Part 1)

serial sensacyjny USA 2012  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sam Hanna otrzymuje tajemniczą informację od byłego agenta CIA. Udaje się do pewnego magazynu, w którym znajduje zwłoki białego pudla, dokumenty i książki. Ekipa Callena rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku poznajemy losy członków zespołu po tym jak Callen zabił swojego największego wroga - Kameleona.

W tym odcinku

Agent specjalny Sam Hanna ma na poczcie głosowej tajemniczą informację od byłego agenta CIA. Zgodnie z jego instrukcjami mężczyzna udaje się do pewnego magazynu, w którym znajduje zwłoki, dużego białego pudla, mnóstwo porozrzucanych dokumentów oraz książki. Ekipa Callena rozpoczyna śledztwo w tej jakże dziwnej sprawie, które nagle przybiera niespodziewany obrót.

Występują

Twórcy

Ładuję...