Rodzinka.pl: Pstrykasz, więc jesteś (58)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy zauważają, że synowie całymi dniami siedzą przed telewizorem, a każda zmiana programu wywołuje awantury o pilota. Ludwik wpada na pomysł, jak uporać się z tym problemem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Boscy zauważają, że synowie całymi dniami siedzą przed telewizorem, a każda zmiana programu wywołuje awantury o pilota. Ludwik wpada na pomysł, jak uporać się z tym problemem. Nie domyśla się, że nowoczesna technika przyjdzie chłopcom na pomoc. Maria sugeruje Natalii, że straciła najstarszego syna, odkąd ten zaczął spotykać się z Magdą. Boska jest zaniepokojona tą informacją. Ludwik wyjaśnia Kubie, jak korzystać z telefonu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...