Doręczyciel: Oświadczyny (3/14)

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejnym klientem kuriera jest gwiazdor muzyki country, cierpiący na depresję. Ala odkrywa, że Zyga i Władek okradli Kaniewskiego. W drodze do pracy doręczyciel zauważa Marysię...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Janek mówi Dianie (Barbara Kałużna), że chce prosić Alę (Magdalena Kacprzak) o rękę. Kolejnym klientem kuriera jest gwiazdor muzyki country, Bernard Rudacki, cierpiący na depresję po rozwodzie z żoną. Diana i Rafał rozstają się. Ala odrzuca oświadczyny Janka. Wkrótce potem odkrywa, że Zyga i Władek okradli Kaniewskiego. Skruszony Zyga przeprasza dziewczynę za swój czyn. Potem wyznaje, że ją kocha. Załamani Janek i Diana razem topią smutki w alkoholu. Podchmielona kobieta całuje swego towarzysza. Ten postanawia się z nią ożenić, lecz ponownie zostaje odrzucony. Diana swoimi względami obdarza natomiast Zbyka. Ala oddaje Jankowi skradzione pieniądze. W drodze do pracy doręczyciel zauważa na ulicy Marysię. Jest przekonany, że wreszcie znalazł tę jedyną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...