Komisarz Alex 2: Feralne zdjęcie (16)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W hotelu ginie prywatny detektyw, który śledził parę kochanków. Policjanci idą do parku, w którym zrobił on ostatnie zdjęcia. Majer orientuje się, że kwitnie tu handel narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

W pokoju hotelowym zostaje zamordowany prywatny detektyw. Policjanci ustalają, że śledził kobietę, którą mąż posądzał o zdradę. Podejrzana i jej kochanek mają jednak niepodważalne alibi. Policjanci idą do parku, w którym zamordowany zrobił ostatnie zdjęcia obserwowanej parze. Majer przesiaduje tam z Aleksem. Orientuje się, że kwitnie tu handel narkotykami, a detektyw nieświadomie uwiecznił ten proceder na swoich zdjęciach. Marek, Lucyna i Ryszard postanawiają rozprawić się z dilerami. Pomaga im dzielny Alex.

Występują

Twórcy

Ładuję...