Wybrańcy obcych: John (9/10)

(Taken: John)

serial SF USA 2002  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zestrzelony przez wojsko statek kosmiczny jest znów gotowy do wystartowania. Na jego pokład trafiają Allie i jej rodzice dzięki czemu mogą uciec przed Mary Crawford i doktorem Wakemanem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

10-odcinkowy serial opowiadający o kontaktach kilku pokoleń trzech amerykańskich rodzin z UFO. Początki historii sięgają czasów drugiej wojny światowej. Wtedy to pilot Russel Keys (Steve Burton) został zestrzelony nad terytorium Niemiec i zaginął. Odnaleziono go we Francji. Po paru latach Russel wraz z pułkownikiem Owenem Crafordem (Joel Gretsh) bada sprawę katastrofy powietrznej, jaka miała miejsce w Roswell. Tymczasem Sally Clark (Catherine Dent) poznaje wyjątkowo tajemniczego mężczyznę. Wydarzenia z życia trojga bohaterów serialu zaważą na losach ich dzieci i wnuków.

W tym odcinku

Zestrzelony przez wojsko statek kosmiczny jest gotowy do wystartowania. Na jego pokład trafiają Allie (Dakota Fanning) i jej rodzice. Cała scena okazuje się jednak jedynie trikiem. Dzięki temu trójka bohaterów może uciec przed Mary Crawford (Heather Donahue) i doktorem Wakemanem. Niestety, wkrótce rozpoczyna się dramatyczny pościg.

Występują

Twórcy

Ładuję...