Hotel 52 7 (90)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona próbuje zrozumieć jak Edycie udało się owinąć sobie Andrzeja wokół palca. Maria, korzystając z bliskości Tomasza, chce go odzyskać. Pracownikom hotelu udziela się nerwowa atmosfera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Iwona stara się zrozumieć, jak Edycie udało się tak szybko owinąć sobie Andrzeja wokół palca. Dochodzi do wniosku, że jej mąż powoduje zbyt wiele problemów i postanawia od niego odejść. Maria, korzystając z bliskości Tomasza, znów próbuje go odzyskać. Nerwowa atmosfera udziela się pracownikom hotelu, zwłaszcza, że przed wejściem stoją reporterzy. Rusiecki mówi Sarze, że został mianowany menadżerem przez Natalię i Artura. W recepcji zjawia się 16-letnia Maja (Klementyna Szymańska) z niemowlęciem. Dziewczyna twierdzi, że jest koleżanką Łukasza. Prosi o pomoc. Potrzebuje miejsca, w którym mogłaby poczekać na ojca dziecka, Filipa (Kacper Kuszewski). Pojawienie się sporo starszego od niej mężczyzny budzi zdziwienie personelu. Marzena informuje Igora, że chciałaby spędzić trochę czasu z Krzysiem. Mężczyzna sprzeciwia się temu. Dochodzi do kłótni. Po nocnym dyżurze Sara wraca do domu. Na miejscu ze śniadaniem i kawą czeka na nią Maria, która postanowiła szczerze porozmawiać z obecną partnerką Tomasza. Wyrzykowska nie jest przekonana, czy powinna jej wierzyć. Zdesperowana Marzena odnajduje Krzysia i Tośkę na placu zabaw. Zabiera chłopca opiekunce. Poinformowany o tym Igor, obawia się, że nigdy więcej nie zobaczy dziecka. Tymczasem Maria spotyka się z Irkiem. Chce, aby przystojny chłopak uwiódł Sarę. Ten twierdzi, że zrobi to bez wysiłku.

Występują

Twórcy

Ładuję...