M jak miłość | odc. 387

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotrek zarzuca Kindze, że dobro obcego dziecka przedkłada nad ich związek. Po docinkach Kamila Madzia się wyprowadza. Hanka postanawia sama uczyć Natalkę. Stefan chce oddać pub Markowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Wyjazd Kingi do Londynu jest powodem kłótni młodych małżonków. Dziewczyna nie chce zawieść małego pacjenta, którym opiekowała się w Anglii. Piotrek nie rozumie, dlaczego żona przedkłada dobro obcego dziecka nad ich związek. Przychodnię znowu odwiedza hipochondryk Józio. Maria zapisuje go tym razem na wizytę do doktora Kotowicza. Lekarz, aby dać pacjentowi nauczkę, wmawia mu poważną chorobę. Przestraszony Józef wyznaje Reni, że wymyślał sobie najróżniejsze dolegliwości, aby ją zobaczyć. Tymczasem Madzia, nie mogąc znieść kolejnych docinków ze strony Kamila, wyprowadza się z mieszkania na Łowickiej. Hanka zapowiada Markowi, że nie puści Natalki do szkoły, chce bowiem sama uczyć córkę. Stefan wyznaje Markowi, że chce przekazać mu pub i na stałe wyjechać z Grabiny. Prosi Elkę, by wyjechała razem z nim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...