M jak miłość | odc. 386

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta rodzi zdrową córeczkę. Madzia chce kontynuować znajomość z ojcem Kamila. Piotrek denerwuje się, że Kinga odwleka powrót z Londynu. Dziewczyna przylatuje, by załatwić urlop dziekański.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Norbert odwozi Barbarę do Grabiny. W tym czasie Marta czuje pierwsze skurcze. Prosi o pomoc Rafała, który odwozi ją do szpitala. Marta rodzi zdrową córeczkę. Początkowo Madzia jest bardzo zaskoczona, że jej tajemniczym adoratorem jest ojciec Kamila. Zamierza jednak kontynuować tę znajomość. Kamil znowu kłóci się o to z Madzią. Żąda, by nie spotykała się w ich wspólnym mieszkaniu z jego ojcem. Dziewczyna grozi, że w tej sytuacji pomyśli o wyprowadzce. Kamil rozmawia z ojcem i opowiada mu o swoim związku z Madzią i o poronieniu. Jerzy jest tym bardzo poruszony, jednak nie deklaruje się, czy przestanie spotykać się ze współlokatorką syna. Piotrek denerwuje się, że Kinga wciąż odwleka swój powrót z Londynu. Niespodziewanie dziewczyna przylatuje do Warszawy, ale tylko po to by załatwić urlop dziekański. Potem chce wrócić do Anglii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...