Ja wam pokażę! (3/13)

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wyjeździe Adama Judyta czuje się samotna. Nastroju nie poprawiają odwiedziny rodziców. W dodatku musi napisać optymistyczny artykuł o rozwiedzionej kobiecie. Tośka wyprowadza się do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Judyta (Edyta Jungowska) pracuje w redakcji pisma dla kobiet. Wychowuje 18-letnią Tosię (Julia Kamińska), która spotyka się z Filipem (Tomasz Wlaziński). Od rozwodu z mężem Eksiem (Tomasz Sapryk), bogatym biznesmenem, który zostawił ją dla znacznie młodszej Joli (Anna Prus), partnerem Judyty jest Adam (Radosław Krzyżowski), pracownik radia. Tosia liczy na to, że rodzice znów będą razem. Adama nie akceptują również nadopiekuńczy rodzice Judyty (Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski). W pierwszym odcinku serialu Judyta podpada redaktorowi naczelnemu (Paweł Królikowski). Jedna z czytelniczek pisma, zgodnie z jej poradą, rodzi dziecko i zostaje porzucona przez partnera. Żąda więc od gazety odszkodowania. Aby odpocząć od kłopotów w pracy, Judyta postanawia wyjechać z Adamem nad morze. Ten oświadcza się jej. Na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

W tym odcinku

Po wyjeździe Adama Judyta czuje się osamotniona. Nastroju nie poprawiają jej odwiedziny rodziców. W dodatku musi ona napisać do gazety artykuł o rozwiedzionej kobiecie, który miałby optymistyczny wydźwięk. Tośka przyprowadza do domu swojego ojca. Filip chce pogodzić się z Tośką. W tym celu wykrzykuje miłosne wyznania pod budynkiem jej liceum. Kiedy porządkowy, pan Bomba, próbuje go przegonić, zostaje przez Filipa poturbowany. Po tym zajściu dyrektorka szkoły zawiesza Tośkę w prawach ucznia. Tymczasem Judyta jest coraz bardziej przygnębiona. Zauważa, że e-maile od Adama są dziwnie oschłe i lakoniczne.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...