Ja wam pokażę! (1/13)

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Judyta pracuje w redakcji pisma dla kobiet. Jej córka Tosia wkrótce zdaje maturę. Partnerem Judyty jest Adam. Tosia liczy jednak na zejście się rodziców. Adam oświadcza się Judycie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Judyta (Edyta Jungowska) pracuje w redakcji pisma dla kobiet. Wychowuje 18-letnią Tosię (Julia Kamińska), która spotyka się z Filipem (Tomasz Wlaziński). Od rozwodu z mężem Eksiem (Tomasz Sapryk), bogatym biznesmenem, który zostawił ją dla znacznie młodszej Joli (Anna Prus), partnerem Judyty jest Adam (Radosław Krzyżowski), pracownik radia. Tosia liczy na to, że rodzice znów będą razem. Adama nie akceptują również nadopiekuńczy rodzice Judyty (Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski). W pierwszym odcinku serialu Judyta podpada redaktorowi naczelnemu (Paweł Królikowski). Jedna z czytelniczek pisma, zgodnie z jej poradą, rodzi dziecko i zostaje porzucona przez partnera. Żąda więc od gazety odszkodowania. Aby odpocząć od kłopotów w pracy, Judyta postanawia wyjechać z Adamem nad morze. Ten oświadcza się jej. Na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

W tym odcinku

Judyta (Edyta Jungowska) pracuje w redakcji pisma dla kobiet. Wychowuje 18-letnią Tosię (Julia Kamińska), która wkrótce zdaje maturę. Od rozwodu z mężem, bogatym biznesmenem, który zostawił ją dla znacznie młodszej Joli, partnerem Judyty jest Adam (Radosław Krzyżowski), pracownik radia. Tosia liczy na to, że rodzice znów będą razem. Adama nie akceptują również nadopiekuńczy rodzice Judyty (Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski). Pewnego dnia Judyta podpada redaktorowi naczelnemu. Jedna z czytelniczek pisma, zgodnie z jej poradą, rodzi dziecko i zostaje porzucona przez partnera. Żąda więc od gazety odszkodowania. Aby odpocząć od kłopotów w pracy, Judyta postanawia wyjechać z Adamem nad morze. Ten oświadcza się jej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...