Młodzi muszkieterowie | odc. 7

(Young Blades: Four Musketeers and a Baby)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

D'Artagnan pomaga księżnej Bobigny. Puszcza wolno złodzieja, który okradł ją i jej męża. Zostaje znalezione niemowlę. Była przy nim kartka informująca, że ma się nim zaopiekować D'Artagnan.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.02 12:45
Polonia 1logo

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

We Francji grasuje złodziej Don Marco, który napada na powóz księżnej Bobigny. D'Artagnant ją ratuje, ale złodziej niestety ucieka. Złapanie przestępcy nie jest łatwe - ofiary są tak zauroczone przystojnym złodziejem, że nie chcą, by Don Marco spędził życie za kratami. Muszkieterowie planują zasadzkę. Ktoś podrzuca niemowlę z kartką, że ojcem dziecka jest D'Artagnant. Księżna Anna zgadza się być przynętą i podczas kolejnej akcji Don Marco zostaje złapany. Złodziej przyznaje, że dziecko jest jego, ale uważał, że D'Artagnant będzie lepszym ojcem. Księżna wybacza uroczemu przestępcy, pod warunkiem, że porzuci życie złodzieja i zajmie się synem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...