Oficer: Kod dostępu (9/13)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat

W skrócie

Kruszon spędza noc z Malwiną. Uświadamia sobie, że ją kocha. Chce wycofać się z akcji, lecz Aldona uważa to za niemożliwe. Koledzy Granda sprawdzają wiarygodność Tomka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon spędza noc z Malwiną. Uświadamia sobie, że kocha dziewczynę. Chce wycofać się z akcji, lecz Aldona oświadcza mu, że to niemożliwe. Tymczasem koledzy Granda chcą sprawdzić wiarygodność Tomka. Biją go i grożą mu śmiercią, domagając się, by przyznał, że jest policjantem. On jednak uparcie zaprzecza. Dzięki temu zyskuje zaufanie Granda. Przestępca proponuje mu udział w pewnym nielegalnym, lecz bardzo intratnym interesie. Kruszon dowiaduje się, że Topor zaproponował policji pieniądze w zamian za wyjawienie nazwiska zabójcy swojego syna, Patryka. Tomek zostaje uprowadzony przez dwoje ludzi, którzy podają się za agentów francuskiego wywiadu. Chcą, by w zamian za dwa miliony euro pomógł im schwytać Granda. Kruszon jednak nie ulega prowokacji. Grand ostatecznie się do niego przekonuje. Zdradza mu kolejne szczegóły planowanego wielkiego skoku na jeden z największych banków w kraju. Chce, by zdobył niezbędny do akcji kod dostępu. Malwina zaczyna podejrzewać, że brat coś przed nią ukrywa.

Występują

Twórcy

Ładuję...