Oficer: Towarzysze broni (8/13)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruszon udaje doktora ekonomii. Prowadzi nawet wykłady na prywatnej uczelni, na której studiuje siostra Granda, Malwina. Tomek zostaje napadnięty przez gang złodziei samochodów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon udaje doktora ekonomii, który robi błyskotliwą karierę i obraca się w kręgach władzy. Aby uwiarygodnić swój wizerunek, prowadzi nawet wykłady na prywatnej uczelni, na której studiuje siostra Granda, Malwina. Kiedy Tomek zostaje napadnięty przez gang złodziei samochodów, Grand przychodzi mu z pomocą. Wyjawia mu, że służył w legii cudzoziemskiej. Kruszon z ukrycia obserwuje ślub Aldony i Rysia. Na uroczystości zjawia się również Topor. Oferuje Rysiowi ogromną sumę pieniędzy w zamian za wyjawieniu mu nazwiska zabójcy Patryka. Aldona i jej mąż nie powiadamiają na razie przełożonych o otrzymanej propozycji. Postanawiają z tym zaczekać. Koledzy Granda podejrzewają, że Kruszon jest policjantem. Zidane chce go sprawdzić. Tymczasem Tomek spędza coraz więcej czasu z Malwiną.

Występują

Twórcy

Ładuję...