Tulipan | odc. 1

serial obyczajowy Polska 1987  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jurek poznaje Niemkę Karin i razem z nią i jej siostrą spędza kilka dni w luksusowym hotelu. Postanawia nie wracać do dawnego życia. Trzy prostytutki proszą go, by został ich alfonsem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młody rybak Jurek, zniechęcony pracą i niskimi zarobkami, postanawia spróbować innego życia. Ufając w siłę swojego uroku i zdolności przestępcze wyrusza w Polskę. Jego pierwszym krokom w roli uwodziciela-oszusta patronują prostytutki, które nadają mu przydomek Tulipan. Wkrótce Jurek w nowym "fachu" dochodzi do prawdziwego mistrzostwa... Serial jest opowieścią o miłosnych podbojach uwodziciela, bezwzględnie wykorzystującego naiwność kobiet.

W tym odcinku

Jurek (Jan Monczka) jest zniechęcony pracą i niskimi zarobkami. Podczas dyskoteki poznaje młodą Niemkę Karin (Monika Orłoś). W towarzystwie nowej znajomej i jej siostry Agaty (Ewa Ziętek) spędza kilka beztroskich dni w luksusowym hotelu. Gdy kobiety wyjeżdżają, postanawia nie wracać do dawnego życia. Jedzie autostopem do miasta. Tam poznaje prostytutki Tinę (Maria Pakulnis), Yoko i Izę (Teresa Gałczyńska). Proszą go one, by został ich alfonsem. Nadają mu też przydomek Tulipan. Jurek przeistacza się w eleganckiego mężczyznę. Miejscowy gangster Glaca (Czesław Magnowski) nie zamierza jednak tolerować na swoim terenie konkurencji. Tulipan popada w poważne tarapaty.

Występują

Twórcy

Ładuję...