Teleman

Przyjaciele 8 (4/24)

(Friends: The One with the Videotape)

serial komediowy USA 2001-2002  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel umawia się na randkę z przystojnym aktorem. Ross nie jest tym zachwycony. Phoebe spotyka się z kucharzem, który pracuje u Moniki. Nie jest zadowolona z jego pracy i chce go zwolnić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel umawia się na randkę z przystojnym aktorem - Kashem. Ross nie jest zachwycony, kiedy się o tym dowiaduje. Phoebe zaczyna spotykać się z uroczym, ale niezbyt porządnym kucharzem, Timem, który pracuje u Moniki. Szefowa nie jest zadowolona z pracy Tima i chce go zwolnić. Phoebe błaga ją, by tego nie robiła. Okazuje się, że chce zerwać z chłopakiem, zanim Monica powie mu o zwolnieniu. Chandler zamierza zapobiec awansowi jednego ze swoich współpracowników, Boba. Mężczyzna od kilu lat pomyłkowo zwraca się do niego "Toby", a ponieważ Chandler nigdy nie sprostował tej pomyłki, teraz głupio by mu było, gdyby prawda wyszła na jaw.

Występują

Twórcy

Ładuję...