Kabaretowy Klub Dwójki: Motoryzacja

program rozrywkowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest motoryzacji. Goście - Katarzyna Zielińska oraz satyrycy z grupy Rak, Jurki i Liquid Mime - zaprezentują skecze, nawiązujące m.in. do wyścigów Formuły 1.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest motoryzacji. Goście - aktorka Katarzyna Zielińska oraz satyrycy z grupy Rak, Jurki i Liquid Mime - zaprezentują skecze, w których nawiązywać będą m.in. do wyścigów Formuły 1 i szybkich samochodów. Nie zabraknie również scenek opartych na odleglejszych skojarzeniach dotyczących wyścigów w ogóle - w tym rywalizacji zawodowej zwanej wyścigiem szczurów.

Występują

Twórcy

Ładuję...