Hotel 52 3 (28)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat

W skrócie

Kuba i Marta oczekują akwizytora Henia. Tymczasem w hotelu melduje się Mariusz Skalski milioner i właściciel firmy odzieżowej. Proponuje Heniowi zamianę ról...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Kuba i Marta oczekują wizyty akwizytora Henia (Piotr Rogucki) przysłanego do Hotelu 52 przez znajomych Kuby. Tymczasem w hotelu melduje się Mariusz Skalski (Piotr Grabowski), milioner i właściciel firmy odzieżowej. Mężczyźnie zginęły na lotnisku walizki, idzie więc na spotkanie biznesowe, w podkoszulku i bermudach. Pracownicy agencji reklamowej, z którymi miał się spotkać nie rozpoznają go. Skalski słyszy, co ludzie mówią za jego plecami. Przypadkowo milioner wpada w hotelu na handlarza Henia. Proponuje mu zamianę ról. Iwona po kłótni z Igorem jest rozbita. Oczekuje wsparcia Michała. On jednak jedzie do Szczecina spotkać się z córką i byłą żoną. Po włamaniu Natalia mieszka w hotelu. Artur jest przekonany, że spała z Tomkiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...