Teleman

Dlaczego ja? (459)

serial paradokumentalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariola zakochuje się w Sebastianie Skibie. Para planuje ślub. Któregoś dnia kobieta zauważa w gazecie ogłoszenie. Zaginiona przed 15 latami Anna Skiba ma zostać uznana za zmarłą...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Mariola zakochuje się w poznanym przez internet Sebastianie Skibie. Po pewnym czasie przeprowadza się do jego rodzinnej miejscowości. Para jest szczęśliwa i planuje ślub. Któregoś dnia kobieta zauważa w gazecie ogłoszenie. Zaginiona przed 15 latami Anna Skiba, ma zostać uznana za zmarłą. Po krótkim śledztwie i porównaniu fotografii z gazety i rodzinnego albumu Sebastiana Mariola odkrywa, że zaginiona była jego żoną. Odpytywany mężczyzna przyznaje, że był żonaty, ale małżonka uciekła od niego z kochankiem i ślad po niej zaginął. Niebawem zagadkową sprawą związku Skibów zaczyna interesować się pewien reporter, a następnie policja. Mariola zastanawia się, jak powinna postąpić w tej sytuacji.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...