Apetyt na miłość

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Utrzymana w konwencji komediowej opowieść o dwóch młodych kobietach, które poznają się w niecodziennych okolicznościach. Obok głównych bohaterek na ekranie zobaczymy również Krzysztofa Kowalewskiego, Jana Nowickiego i Tomasza Karolaka. Joanna (Katarzyna Kaźmierczak), żona Jaśka Krajewskiego (Łukasz Simlat), i Irmina Sobotówna zwana Iką (Paulina Chruściel) wynajęły to samo mieszkanie. Podejmują decyzję, by wspólnie się tam wprowadzić. Poznamy ich życiowe losy, perypetie w pracy i w życiu uczuciowym. Wkrótce Joanna zatrudnia się w schronisku dla zwierząt.

Występują

Ostatnie odcinki

Apetyt na miłość (13)

Marcin spotyka się z Tosią. Zaprzyjaźnia się z księdzem Pawlikiem, który doradza mu ożenek. Joanna i Michał postanawiają pomalować wynajmowane mieszkanie. Do Iki wraca stęskniony Piotrek.

Apetyt na miłość (12/13)

Mimo tęsknoty za Piotrkiem Ika nie zamierza rezygnować z własnych planów. Uważa, że nie powinna mu ustępować i przygotowuje się do wylotu do Londynu. Marcin poznaje młodą wdowę Tosię.

Apetyt na miłość (11/13)

Marcin wychodzi z aresztu.Podstępem udaje mu się nagrać rozmowę z podejrzanym o korupcję posłem Krupisko. Znajomość z Pawłem rozczarowuje Joannę. Niepokoi ją wstrzymanie wypłat w schronisku.

Ładuję...