Teleman

Buffy, postrach wampirów

serial przygodowy USA
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Nastolatka Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) w ciągu dnia jest uczennicą szkoły średniej. Kiedy zaś nadchodzi noc, dziewczyna staje do walki z wampirami i całą masą przeróżnych groźnych bestii. Buffy wolałaby żyć jak każda jej rówieśniczka, jednak ratowanie świata przed władzą wampirów jest jej misją i przeznaczeniem. Po zachodzie słońca dzielna dziewczyna często używa umiejętności sztuk walki, kiedy patroluje ulice Sunnydale. Jest to miasteczko, które leży nad wrotami piekieł. Przy tym przejściu zbierają się demony. Buffy często zasięga rad swojego mentora, Ruperta Gilesa (Anthony Stewart Head), który pracuje w jej szkole jako bibliotekarz. Prywatnie jest zaś ekspertem w dziedzinie złych mocy. Dziewczynie towarzyszy tajemniczy chłopak, Anioł (David Boreanaz). Jest on wampirem, jednak zawsze broni Buffy, niezależnie od okoliczności. Powrót Anioła z piekła komplikuje ich uczuciowe relacje.

Występują

Ostatnie odcinki

Buffy, postrach wampirów (22)

Buffy udaje się zniszczyć Caleba. Następnie staje do walki z siłami pierwotnego zła. Wywiązuje się okrutna walka. Są ofiary.

Buffy, postrach wampirów 7 (22)

Buffy udaje się zniszczyć Caleba. Następnie staje do walki z siłami pierwotnego zła. Wywiązuje się okrutna walka. Są ofiary.

Buffy, postrach wampirów (21)

Przyjaciele zastanawiają się nad pochodzeniem nowej, potężnej broni należącej do Buffy. Tymczasem na Summers czeka stary znajomy, i wielkie niebezpieczeństwo.

Ładuję...