Teleman

Odwróceni

serial sensacyjny Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Wt 6.10 22:10
Metro TV logo
Komisarz Paweł Sikora i jego partner Robert Gazda próbują pozyskać informatora wśród członków gangu pruszkowskiego. Gangsterzy podejrzewają, że ktoś z grupy donosi na kolegów.

Komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) i jego partner Robert Gazda (Krzysztof Globisz) próbują pozyskać informatora wśród członków gangu pruszkowskiego. Nie udaje im się namówić do współpracy Skalpela (Szymon Bobrowski). Tymczasem gangster Blacha (Robert Więckiewicz) i jego żona Mira (Małgorzata Foremniak) idą do klubu na urodzinową imprezę jednego z bossów, Ryśka (Janusz Chabior). Blacha ma romans z tutejszą kelnerką, Małgośką (Alicja Dąbrowska). Wśród gangsterów panuje napięta atmosfera. Policja śledzi Skalpela, dlatego wszyscy podejrzewają, że ktoś z grupy donosi na kolegów. Teraz gangsterzy potrzebują informatora w policji. Postanawiają więc przekupić Sikorę. Podczas imprezy Rysiek i Kowal gwałcą Małgośkę. W szpitalu przesłuchują ją Sikora i Gazda. Dziewczyna w zeznaniach winą obarcza Blachę. Policjanci postanawiają wykorzystać oskarżenie przeciwko gangsterowi i zmusić go do współpracy. Tym samym Blacha ma stać się "odwróconym" - osobą, która przystała na współpracę z wrogiem.

Występują

Ostatnie odcinki

Odwróceni (13/14)

Po zeznaniach Blachy Sikora trafia do aresztu. Prokurator nie wierzy komisarzowi w porwanie Lidki i w kradzież pieniędzy gangstera. Huba znajduje Michała, który wypiera się porwania Lidki.

Odwróceni (13-ost.)

Po zeznaniach Blachy Sikora trafia do aresztu. Prokurator nie wierzy komisarzowi w porwanie Lidki i w kradzież pieniędzy gangstera. Huba znajduje Michała, który wypiera się porwania Lidki.

Odwróceni (12/13)

Na polecenie Sikory Blacha zostaje zatrzymany przez policję. Prokurator proponuje mu status świadka koronnego, a jego żonie i córce ochronę. Musi jednak obciążyć zeznaniami Sikorę.

Ładuję...