Program TV na sobotę 06.04.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 21: W potrzasku (256)
20:20 - 21:20
Hit na sobotę: Sicario
21:20 - 23:30
The Voice Kids 7: Bitwa (13)
20:00 - 21:35
The Voice Kids 7: Bitwa Sing Off (13)
21:35 - 22:20
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
20:00 - 22:05
Mam talent! (6/12)
20:00 - 21:50
Bohemian Rhapsody
21:50 - 0:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Pablo Escobar: Szef zła (7)
20:00 - 20:55
Pablo Escobar: Szef zła (8)
20:55 - 21:55
Pablo Escobar: Szef zła (9)
21:55 - 22:50
Policjantki i Policjanci (1124)
20:00 - 21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (776)
21:00 - 22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (15)
20:00 - 21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (16)
21:00 - 22:00
Mocne sobotnie kino: 355
20:00 - 22:25
Bilet do kina: Jestem najlepsza. Ja, Tonya
20:00 - 22:10
Zatoka szpiegów (1)
20:20 - 21:15
Sanatorium miłości 6 (4)
21:15 - 22:10
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
20:00 - 20:55
Mistrzowie Kabaretu (13)
20:55 - 21:35
Mam talent Ameryka 17 (21)
21:35 - 23:05
FILMOWE
Rambo 2
20:10 - 21:55
To właśnie miłość
21:55 - 0:20
Lara Croft: Tomb Raider
20:00 - 22:00
Piłka nożna: Liga angielska
19:25 - 21:35
Wspaniała rewolucja
21:35 - 22:00
John Wick 2
20:05 - 22:15
Naśladowca
20:00 - 21:35
Wojna o spadek
21:35 - 23:10
Wspaniała rewolucja
20:35 - 21:00
Premiera: Mizantrop
21:00 - 22:55
Zakładnik (4)
21:50 - 22:35
Absolwent
18:55 - 21:00
Zew wolności
21:00 - 23:30
Premiera: Poirot 10: Zagadka Błękitnego Ekspresu (1)
19:30 - 21:35
Premiera: Poirot 10: Karty na stół (2)
21:35 - 23:35
Premiera: Men Up
20:10 - 21:45
Inwestorzy amatorzy
21:45 - 23:30
Aquaman i Zaginione Królestwo
19:30 - 21:35
Astronauta
21:35 - 23:25
Cieszę się razem z tobą: Faux Florals (2)
20:30 - 21:00
Cieszę się razem z tobą: #JoannaStrong (3)
21:00 - 21:30
Cieszę się razem z tobą: Impeccable She Casuals (4)
21:30 - 22:00
Różyczka
20:00 - 22:35
Grobowiec smoka
20:00 - 22:00
Jumanji: Przygoda w dżungli
18:30 - 21:00
Sobotni superhit: Morbius
21:00 - 23:10
Głośne hity: Igrzyska śmierci
20:00 - 23:00
Uwolnić orkę 2
19:15 - 21:05
Chyłka - Inwigilacja (5)
21:05 - 22:00
SPORTOWE
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 - 22:10
Turbokozak Extra
20:00 - 20:55
Piłka nożna: Liga francuska
20:55 - 23:00
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
20:30 - 22:30
Golf: Valero Texas Open
19:00 - 0:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 - 23:00
Magazyn ATP
20:00 - 20:55
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Houston
19:00 - 21:00
Tenis: Turniej ATP w Houston
21:00 - 23:00
Sportowy wieczór
20:35 - 21:10
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:10 - 21:55
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:55 - 0:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać