Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE STACJE
Kingsajz
1:20 - 3:20
Jaka to melodia?
3:20 - 4:20
Legend
2:05 - 4:25
American Hustle
0:10 - 3:10
Świat według Kiepskich: Menda (173)
3:10 - 3:35
Świat według Kiepskich: Grzałka (174)
3:35 - 4:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Stander z Johannesburga
1:40 - 4:00
STOP Drogówka
2:25 - 3:25
Disco Polo Live (2299)
3:25 - 4:25
Spadkobiercy: Alicja Resich-Modlińska (43)
1:55 - 2:55
Cudownych rodziców mam: Natalia Czerwonka (2)
2:55 - 3:00
Cudownych rodziców mam: Beata Mikołajczyk (12)
3:00 - 3:05
Benny Hill (8)
3:05 - 3:40
Nowe sekrety sąsiadów: Matka manipulatorka (29)
3:40 - 4:10
Medium z Long Island 4 (18/33)
2:30 - 3:00
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
3:00 - 3:55
Druga strona medalu 3: Izabela Sokołowska (8)
3:55 - 4:25
Kino nocne: Volver
1:45 - 3:55
Kobro/Strzemiński. Opowieść fantastyczna
3:55 - 4:55
O mnie się nie martw (13)
2:10 - 3:00
O mnie się nie martw 2 (1/13)
3:00 - 3:55
Tyle słońca - przeboje Anny Jantar (1)
3:55 - 4:50
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10)
1:45 - 2:45
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (11)
2:45 - 3:50
FILMOWE
Kruk. Szepty słychać po zmroku (6)
2:15 - 3:30
W kręgu
3:30 - 4:05
FBI 3 (8/15)
2:25 - 3:25
FBI: Most Wanted 2 (6/15)
3:25 - 4:20
Cicha ziemia
1:35 - 3:25
Anatomia
3:25 - 5:15
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Bułki (7)
2:40 - 3:15
Chleb i sól
2:15 - 3:55
Anatomia
2:25 - 4:15
Django: The Western Sea (10)
2:35 - 3:40
Łapu Capu
3:40
Wszystko albo nic
1:45 - 4:15
Detektyw Murdoch 14: Pokój dla mordercy (5)
2:10 - 2:55
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
2:55 - 3:45
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
3:45 - 4:30
Walka żywiołów
1:25 - 2:45
Opancerzony
2:45 - 4:15
Mandy
2:00 - 4:05
Barcelona 77
2:05 - 4:10
W lesie dziś nie zaśnie nikt
0:30 - 2:40
Statyści
2:40 - 5:00
Miasto duchów
1:30 - 3:50
Zbliżenia
3:50 - 5:30
Ślad: Złe geny (24)
2:10 - 3:05
Ślad: Śmiertelna fantazja (95)
3:05 - 4:05
Kroll
1:15 - 3:35
Więzy krwi
3:35
Kosmiczni kowboje
1:35 - 4:11
SPORTOWE
Boks: BKFC 60 w Milton Keynes
0:00 - 3:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00 - 3:10
Zakończenie programu
3:10
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30 - 3:00
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
3:00 - 4:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
1:30 - 3:00
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
3:00 - 4:30
Sporty walki: UFC Fight Night
0:00 - 3:00
Boks
3:00
Boks: Gala w Birmingham
2:50 - 3:45
Boks: Gala w Birmingham
3:45 - 4:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać