Program TV na sobotę 06.04.2024
POPULARNE STACJE
Kulisy serialu "Ojciec Mateusz" (26)
18:25 - 18:40
Na dobre i na złe: Czy oliwa sprawiedliwa? (916)
16:20 - 17:25
no... wiadomo (4)
17:25 - 17:55
Słowo na niedzielę: Co jest moje?
17:55 - 18:10
Va banque (750)
18:10 - 18:45
Więzienie kobiet (42)
16:45 - 17:15
Więzienie kobiet (43)
17:15 - 17:45
Chłopaki do wzięcia (359)
17:45 - 18:15
Chłopaki do wzięcia (360)
18:15 - 18:50
MasterChef Nastolatki (4/8)
16:15 - 17:55
Kuchenne rewolucje: Poznań - Pomylone Gary (5/12)
17:55 - 19:00
OGÓLNOTEMATYCZNE
Mroczne historie magazynowe (2)
16:25 - 18:10
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
18:10 - 19:10
Policjantki i Policjanci (1121)
17:00 - 18:00
Policjantki i Policjanci (1122)
18:00 - 19:00
Columbo (1)
16:00 - 18:00
Columbo (2)
18:00 - 20:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (741)
17:00 - 18:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (742)
18:00 - 19:00
Aquaman
16:55 - 20:00
Faraon
15:35 - 18:15
Kino retro: Jak zabić starszą panią
18:15 - 20:00
Teleexpress
17:00 - 17:20
M jak miłość (1779)
17:20 - 18:10
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Patrycja Markowska (2)
18:10 - 19:05
Policjanci z sąsiedztwa 5 (8)
17:00 - 18:00
Policjanci z sąsiedztwa 5 (9)
18:00 - 19:00
FILMOWE
Morze Północne w ogniu
16:20 - 18:15
Miłość po sąsiedzku
18:15 - 20:10
Oficer Blart w Las Vegas
15:50 - 17:50
Mocne uderzenie
17:50 - 20:00
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
15:10 - 17:10
Towarzysze broni
17:10 - 19:25
Wzdłuż granic Kanady 3: Tarcza kanadyjska (7)
17:00 - 18:05
Animal
18:05 - 20:05
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
16:00 - 17:40
Premiera: Aktualności filmowe+
17:40 - 18:15
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:15 - 19:55
Towarzysze broni
16:10 - 18:25
Piłka nożna: Liga angielska
18:25 - 20:35
Duff i Wazowski 3 (5)
16:30 - 17:10
Duff i Wazowski 3 (6)
17:10 - 17:55
Duff i Wazowski 3 (7)
17:55 - 18:35
Korepetycje z miłości
15:25 - 17:10
Hollarsowie
17:10 - 18:55
Agenci NCIS 12: San Dominick (5)
16:50 - 17:35
Agenci NCIS 12: Opieka rodzicielska (6)
17:35 - 18:35
Zaginiony król
16:35 - 18:25
Aftersun
18:25 - 20:10
Interstellar
16:40 - 19:30
Czas mroku
16:00 - 18:05
Zaginiona
18:05 - 20:00
Konopielka
15:20 - 17:20
Dwa księżyce
17:20 - 20:00
Komedia małżeńska
15:50 - 17:55
Dzień Świstaka
17:55 - 20:00
Smerfy
16:20 - 18:30
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
16:35 - 20:00
Uwolnić orkę
17:05 - 19:15
SPORTOWE
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 - 17:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 - 19:40
Piłka nożna: Liga francuska
16:55 - 19:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
15:00 - 17:45
The Minute
17:45 - 17:50
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
17:50 - 18:45
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
15:00 - 18:00
Lekkoatletyka: Maraton w Barcelonie
18:00 - 19:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45 - 17:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 - 20:30
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50 - 17:20
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20 - 20:00
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
15:00 - 17:20
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20 - 19:00
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024
13:55 - 17:10
Hokej: Tauron Hokej Liga
17:10 - 17:25
Hokej: Tauron Hokej Liga
17:25 - 20:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać